Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2014, 21:21   #469
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dirith;
W sumie gimnastyka w wodzie i kąpiel nie były takie złe. Napastnik okazał się upierdliwy i zdeterminowany, ale był jednym z tych, co rzucają się z motyką na słońce i z gołymi rękami na tygrysa. Może gdybyś był pod postacią drowa, poszłoby mu lepiej. Kilka pacnięć łapą i uderzenie w splot słoneczny załatwiło sprawę na tyle, że wystarczyło chwilę poczekać...
drowning by spaaaaaacecadet on deviantART
Było coś zabawnego w tych zmaganiach topiącego się elfa, kiedy tak wymachiwał rękoma...
Drowning Fail by Whatthecell on deviantART
Aż w końcu przestał.

Kiti, Dirith;

Po raz kolejny udało się wam pozbyć prześladowców. Wdrapaliście się na skały ponad wodą, uciekając również rekinom.
Morro Sea Cliffs by Indigo76 on deviantART
Byliście wyczerpani i musieliście chwilę odsapnąć. Ale wstawał nowy dzień.
Keri Cliffs - FOR SALE by kuma-x on deviantART
Nie byliście jednak sami.
Xellos Metallium: go? by xellosmadara on deviantART
Verion spoglądał na was jakbyście byli miejscową atrakcją.
Oh my, wilk i tygrys, tylko płonącej obręczy brakuje – zażartował złośliwie. – Najwyraźniej to nie rycerze na białych koniach są ostatnio bohaterami, ale Tacy Jak Wy, zabawne. Oh my... – spojrzał na horyzont ponad morskimi falami. – Wątpię, aby wrócił... – powiedział jakoś złowrogo i szyderczo.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline