Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2014, 23:12   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Okulary migały danymi o uzbrojeniu jakie mieli przy sobie obcy, kamery ukryte w kurtce oraz systemy wczesnego ostrzegania jak zwykle nie zawiodły.

Oliver chwilowo się tym nie przejmował. W razie kłopotów mógł błyskawicznie wyciągnąć niewielkiego lecz śmiercionośnego pestkowca jeżeli dojdzie do strzelaniny, gdyby ktoś spróbował rękoczynów paralizator powinien go zniechęcić. No i miał jeszcze asa w rękawie który sprawiał że nie obawiał się konwencjonalnych pocisków w małych ilościach.

Nie rozmawiał, gdyż nie widział w tym sensu skupił się na stwarzaniu pozorów nieszkodliwości. Gdy w końcu pojawiła się ich zleceniodawczyni Rush wysłuchał co ma do powiedzenia po czym odpowiedział z uśmiechem

- Brzmi to jak wyzwanie! Choć nieco zbyt idealistycznie jak na mój gust, Muszę przyznać że już sama wiadomość która mnie tu sprowadziła była intrygująca i jeżeli choć dziesiąta część twoich obietnic się spełni to i tak będzie dość ciekawie. Nie mam w tym momencie lepszych propozycji więc wchodzę w to -

Oznajmił tonem sugerującym że kobieta odniosła właśnie wielkie zwycięstwo.

- "Demonstracja" o której mówisz to pewnie nie hakowanie ? To raczej nie zrobiłoby wrażenia na lejkach w dziedzinie komputerów to pozostawia bardziej widowiskowy z moich licznych talentów

Oli z uśmiechem wykonał w powietrzu kilka gestów a przed nim pojawiła się półprzezroczysta jasnobłękitna tarcza energii uformowana na kształt podzespołów komputerowych.

- Moją specjalnością są bariery, jeżeli nie pomyliłem się w ocenie prośby naszej gospodyni to mamy co najmniej jeden wspólny powód żeby nie lubić nudziarzy z Utopij
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-01-2014 o 13:13.
Brilchan jest offline