Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2014, 14:17   #99
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Wiedźma się pewnie nie zabezpieczyła - rozmówca zarechotał niemal za drzwiami, pukając w coś twardego pięścią lub nogą. - Ja to co innego. Swoje wiedziałem tu przychodząc. Mało tu ludzi. Stwora za to uświadczyć i dzień czasem można, ale to w nocy trzeba w schronieniu siedzieć...
Nagle musiał coś dojrzeć, bo zamilkł i Arina miała wrażenie, że prawie wepchnął oczy w tę szparę.
- Wiedźmin? Żeński? A co to za dziwo! - był zaskoczony, ale tak jakby i podekscytowany. - Ale to wyjaśnia po co o potwora pyta. Na pobliskim cmentarzu idzie ich szukać. Byłem tam raz, widziałem z daleka. Dużo mogił, stare, niektóre bardzo. Świeżych trochę. Nieludzi tu chowali. Kogoś i po bitwie. To i cmentarzysko urosło. Założę się, że to stamtąd stwory wyłażą.
Drzwi nie drgnęły, nie wydawał się mieć jakąkolwiek ochotę, by je otwierać.
 
Sekal jest offline