Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2007, 00:04   #62
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva zimnym wzrokiem patrzyła na Francuza. Nigdy nie budził jej sympatii, a teraz to juz szczególnie. Wiedziała jednak, że aby przetrwać klan jako tako powinien trzymać sie razem (nawet szalone Malkaviany uprawiały taką politykę, choć oficjalnie każdy robił co chciał). Jej ręka sięgneła dłoni, która dopiero co sciskała oparcie, a oczy wpatrywały sie intensywnie w twarz Marca.
- Ten klub jest ostoją buntowników takich jak my. - wampirzyca mówiła wolno, akcentując każde słowo. - Mamy tu jednak jedną podstawową zasadę: jeśli ktoś wpadnie, nigdy nie sypie na temat tego co widział/słyszał w "Kocim oku", rozumiesz?
Twarz Shivy przybliżyła się do oblicza Francuza. Jej dłoń zaczęła zaciskać się coraz mocniej na jego dłoni.
- Nie jesteś głupi Marc. Oboje o tym wiemy, dlatego nie wątpię, że zdołasz mi się odwdzięczyć.
Kości w dłoni Francuza chrupnęły lekko. Gdy juz się wydawało, że wampirzyca połamie Marcowi palce, uścisk zelżał. Shiva pogładziła delikatnie Francuza po ręce, uśmiechając się przy tym słodko.
- A teraz zmykaj i baw się dobrze.
Nie czekając na reakcję Brujaha, zwróciła sie do ochroniarza, który przez cały czas obserwował ich z zapewniającej dyskrecję odległości.
- Bono, proszę, bądź tak miły i przynieś mi laptopa z pokoju. Będę ci bardzo, bardzo wdzięczna... Aha, i nie przejmuj się, że w moim łóżku ktoś śpi. To za moją zgodą.
Umysł Shivy pracował na pełnych obrotach. Nie lubiła "pieprzonych zagrywek politycznych", ale wiedziała, że aby nie dać się w coś wplątać, musi być na bierząco z informacjami. Teraz właśnie przyszła pora na to, żeby przejrzeć najnowsze wiadomości i zorientować się, ile z tego co Francuz mówił, jest prawdą.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline