Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2014, 16:58   #205
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Z mojej strony był to ostatni post w sesji. Wy już pisać nie musicie, ale jeśli chcecie - zapraszam. Jestem do dyspozycji w celu ustalenia czego tam chcecie. Nie trzeba też oczywiście zatrzymywać się w postach na scenie na lotnisku - hulaj dusza, jak to mówią. Żeby nam się to nie rozjechało i nie trzeba było dopytywać - czas na posty do piątku. Wtedy też poproszę o jej zamknięcie.

Dziękuję Wam za grę. Swoje już napisałem w notkach, jeśli miałbym coś dodawać, to tylko to - że eksperyment wzięcia do sesji odgrywane przez graczy postaci "cywilów" nie udał się w pełni. Kanna szybko zrezygnowała, a Jeanne niestety często nie miała co robić, zwłaszcza po wyłączeniu holofonu, co mocno ograniczyło jakieś wątki osobiste. Chciałem zobaczyć jak sobie poradzą w tym brutalnym świecie jako postaci ze świata zupełnie innego i w sumie to mnie nie zawiodło. Choć Efcia pewnie nie do końca się zgodzi, bo z tego co zauważyłem, wolałaby działać, niż przeżywać i w pełni wczuwać się w przerażające dla pani doktor klimaty.

Mimo tego mi prowadziło się dobrze. Wyszło trochę dłużej niż myślałem, że wyjdzie, z drugiej strony nie zauważyłem też, by ktoś na to narzekał.
Jeśli chodzi o kontynuacje, to dla najemników ona się pojawi... tyle, że nie wiadomo kiedy. W tym miesiącu zaczynam rekrutację do sesji dziejącej się w tym czasie, lecz w Nowym Jorku. Raczej nie dam rady pociągnąć równocześnie kontynuacji tej. Lecz dajcie też znać co myślicie, czy ogólnie kontynuacja (luźna oczywiście) ma sens i jak tak, to kiedy. Z mojej strony pewnie za kilka miesięcy najwcześniej. Muszę bowiem najpierw zakończyć coś aktualnie trwającego by dać radę.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline