Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 11:43   #6
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Twoje tłumaczenie nie może mieć słabszej licencji.
Tego się obawiałam. Chciałam udostępnić na copyleft, ale jak widać, się nie da...

Okej, będę myśleć, jak już je zrobię...czyli pewnie za kilka miesięcy.

Creative Commons — Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe — CC BY-NC-SA 4.0

Taka licencja na tłumaczenie będzie ok?

A, natknęłam się na takie coś:

Cytat:
Tłumaczenie nie narusza pierwotnych praw autorskich. Oznacza to, że na własny użytek bez naruszania prawa można przetłumaczyć dowolny utwór (dokument, tekst, film, program komputerowy itp.), ale już na rozporządzanie nim i korzystanie z niego potrzebna jest zgoda autora bądź podmiotu dysponującego prawami autorskimi (np. na opublikowanie książki lub tekstu na stronie www).
Czy umieszczenie tłumaczenia na LI, w temacie sesji do ściągnięcia przez graczy jeszcze może być zaliczone jako "prywatny użytek"? Zgodnie z tym, co napisał behemot?

Cytat:
dozwolony użytek, stosunki towarzyskie
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem