Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2014, 19:34   #101
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
Witam was również mam nadzieję, że ogarnę co i jak i nie zrobię z siebie pośmiewiska, przynajmniej nie zbyt często. Wejdę dzisiaj później na dłużej bo musiałam dzisiaj spędzić dzień z chrześniakiem i ciągle w biegu jestem , jutro już tak nie będzie.
Dobrze, więc co do Khett.

Prawdopodobnie mogliście ją widzieć wraz z innymi, którzy dołączyli na pokład. Właściwie to widzieliście ją prawie na pewno, gdyż dorównywała wielkością jak i złożonością (Chodzą słuchy, że marynarze zakładają się o jej płeć, gdyż nawet orczycom zdarza się jest mieć kształty, no w sumie ona też kształt ma, choć przypomina on bardziej kwadrat czy też prostokąt niż choćby kopniętą klepsydrę.) i jedynie chcieliście wymazać jej widok z pamięci.
Jej rozmiary podkreślał imponujący irokez, zaczynający się od twarzy i podstawy czaszki, uzyskany za pomocą zaplecionych w drobne warkoczyki i zebranych na czubku głowy ognisto rudych, sztywnych włosów. Szaro- zielona skóra nadawała twarzy mroczny wyraz, a krzaczaste rude brwi świadczyły o nabytej wraz z orczą krwią dzikości.
Jednym słowem, cała ona wyglądała jak chodzący znak ostrzegawczy. Wnioskując po ciężkim toporze jaki miała przytłoczony u pasa, mogliście również dojść do wniosku, że taki właśnie był cel. Dlatego również, właśnie to, mógł być powód czemu zostawialiście ją w spokoju skupioną na własnych myślach, kiedy mijała was na pokładzie.

W końcu babka mówiła "Nie patrz w oczy wściekłemu psu".

a tak krócej: Brzydka jak ciemna noc, ostre rysy ...twarzy...,do tego jej usta wyglądają jak by fizycznie nie była w stanie się uśmiechnąć. Możecie sprawdzić. Oczy brązowe.Ognisto rudy wachlarz włosów na głowie, który wizualnie dodaje jej wielkości. Ubrana w ćwiekowaną skórę, praktycznie, nie na popis. Po toporze jak i również doborze ubrania można stwierdzić, że od jakiegoś czasu są w użyciu. Podejrzewam, że na pierwszy rzut oka to to jest najważniejsze co do Khett.
 

Ostatnio edytowane przez Nimitz : 06-01-2014 o 19:38.
Nimitz jest offline