Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2014, 11:24   #4
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wojan Zobacz post
Pinn pisałeś mi o uzupełnieniu cech. Mamy przygotować mechanikę zgodnie z podręcznikiem, czy jakoś inaczej.
W rekrutacji pisałeś, że to będzie storytelling, a teraz chcesz jakiś cyferek.
Miałem na myśli, że w podręczniku przy proponowanych rolach masz propozycje cech np.

Barman - Przykładowe przewagi: Czujny, Krzepki,
Opanowany, Wyjątkowo Opanowany,
Charyzmatyczny, Koneksje (2), Szósty zmysł.

Chodzi mi raczej o przykłady a nie korzystanie z pod. Jeśli wymyślisz swoje cechy będzie również w porządku. To będzie cała mechanika. Pozwoli mi to lepiej wyobrazić sobie postacie. Warto dodać również jakieś wady. Po części zrobiłeś opisując tu postać.

Donavan może mieć atuty : złoty mówca , sieć kontaktów ale również wadę gaduła itp.


EDIT: Właśnie przeczytałem Twoją kartę ma mailu Wojan. Wszystko jest świetnie opisane stąd myślę , że nie musisz opisywać punktowo cech , bo wplotłeś je zgrabnie w opis postaci. Zresztą w ST wszystko i tak wyjdzie w czasie rozgrywki. Teraz pozostaje tylko dosłać umiejętności , sprzęt i wszczepy.

Posiadam również solidny zamysł jak poznają się wasze postacie.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 08-01-2014 o 12:29.
Pinn jest offline