Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 14:52   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Steppenwolf - Born to be wild 1969 - YouTube

Okulary nie wykluły się żadnych pluskiew, chwilę mu zajęło zanim uruchomił motor. Jeździł kiedyś na innych wersjach dwukołówki. Na szczęście ta machina znajdowała się w jego bazie danych, więc odpowiedni programy podpowiadały mu, co należy zrobić. Udało mu się nie rozbić, mało tego świetnie się bawił koniec, końców jechał na klasyku!

Trochę zdziwiło go pytanie o mocny żołądek "Czyżby chciała nas nakarmić czymś nieświeżym? To wtedy po prostu odmówię."

Udało mu się przetrwać jazdę windą bez zwracania treści żołądkowych, choć trochę zakręciło mu się w głowie.

Było warto, kryjówka zrobiła na nim spore wrażenie
- No, ładnie Pani Major tu nie musimy obawiać się satelity, fal radiowych i innych wykrywaczy, jeżeli reszta waszych pomysłów jest taka zmyślna to z pewnością poprowadzi nas Pani do Victorii -Zażartował. Poczęstował się puszką fasoli

"Ciężkostrawne, ale zabiera białko, więc pełno wartościowy posiłek "
-

Pomyślał z zadowoleniem. Cieszył się, że ma własne sztuce, oraz szwajcarski scyzoryk za pomocą którego mógł otworzyć konserwę. Nigdy nie wiadomo, jakie bakterie gnieżdżą się w tego typu miejscach. Kiedy już zjadł rozejrzał się wokół i z przykrością stwierdził, że stracił okazje do socjalizacji i przejęcia prymatu w nowo tworzącej się grupie, mimo to postanowił zabrać głos:

- Widzę, że znaleźliście już sobie zajęcia. Trochę szkoda, bo myślałem, że uda nam się zgrać, jako grupa, ale nie będę się narzucać. Skoro ja jestem od włamań i planowania, Doktor zapewnia wsparcie medyczne a Sam wpadł nieproszony to Pani z pewnością będzie wsparciem siłowym? Ależ nie trzeba potwierdzać łatwo wywnioskować po blasterze i podejściu typu "search and destroy". Cóż, skoro tak to nie będę się nikomu narzucać będziemy mieli jeszcze dużo czasu na ustalenie dynamiki wewnętrznej. Proszę mnie budzić gdybym był potrzebny.

Gdy już się uzewnętrznił ruszył w kierunku wolnej maty, zdjął okulary i przetarł zmęczone oczy. Położył tekturową posklejaną taśmą walizkę obok siebie, po czym zapadł w lekki sen. Wiedział, że systemy ostrzegawcze kurtki obudzą go gdyby coś się działo.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-01-2014 o 14:54.
Brilchan jest offline