Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 23:03   #45
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Karolczaneq Zobacz post
Jeśli cała Twoja koncepcja postaci rzeczywiście miałaby się zawalić i domyślam się, że Twoja postać jest bardzo rozbudowana ( nie robiona pod tę akurat sesję ), to gdybym był MG pozwoliłbym Ci na coś takiego. Zawsze jest wiele sposobów na "osłabienie" w przypadku widocznej przewagi
Przeciwko tej postaci gracze w poprzedniej sesji zaczęli wiązać sojusze w pierwszej turze. Konkretnie to stałem w stanie przygotowań do wojny z trzema z nich, czwarty zawiązał ze mną nieśmiałe przymierze bo uznał że to lepsze niż otwarty konflikt, a oprócz tego przyczepiły się do mnie przedwieczne stworki które były potężniejszymi magami ode mnie.

Sądzę że spokojnie mogę oczekiwać powtórzenia się takiej sytuacji, więc nie sądzę że jakieś szczególne osłabianie jest potrzebne...

Chyba że faktycznie tworzę postać żeby przegrać...
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline