Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 23:12   #46
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Darth Zobacz post
Przeciwko tej postaci gracze w poprzedniej sesji zaczęli wiązać sojusze w pierwszej turze. Konkretnie to stałem w stanie przygotowań do wojny z trzema z nich, czwarty zawiązał ze mną nieśmiałe przymierze bo uznał że to lepsze niż otwarty konflikt, a oprócz tego przyczepiły się do mnie przedwieczne stworki które były potężniejszymi magami ode mnie.

Sądzę że spokojnie mogę oczekiwać powtórzenia się takiej sytuacji, więc nie sądzę że jakieś szczególne osłabianie jest potrzebne...

Chyba że faktycznie tworzę postać żeby przegrać...
Zawsze możesz liczyć na demoniczną pomoc z mojej strony, w końcu ogień i śmierć zawsze żyły w symbiozie
Zależy również jak liczymy orków - czy są neutralne czy z początku zaklasyfikowane jako "złe". A z zarysu fabuły wynika, że minotaury są wrogo nastawione do demonów (były przez nie więzione). Więc już mamy, w przypadku postawienia się orków po naszej stronie - czyli optymistyczna sytuacja - 5 na 3 lub 6 na 2.
No cóż nie ma co na razie dywagować, wszystko się okaże
 
Karolczaneq jest offline