Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 23:21   #47
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Karolczaneq Zobacz post
Zawsze możesz liczyć na demoniczną pomoc z mojej strony, w końcu ogień i śmierć zawsze żyły w symbiozie
Zależy również jak liczymy orków - czy są neutralne czy z początku zaklasyfikowane jako "złe". A z zarysu fabuły wynika, że minotaury są wrogo nastawione do demonów (były przez nie więzione). Więc już mamy, w przypadku postawienia się orków po naszej stronie - czyli optymistyczna sytuacja - 5 na 3 lub 6 na 2.
No cóż nie ma co na razie dywagować, wszystko się okaże
Protestuję głównie dlatego że ten trend występuje wszędzie gdy gracze grają złymi postaciami, i zaczyna mnie irytować. Do diabła, sztuczne narzucanie balansu występuje wszędzie.

Gdyby Nox był postacią niezależną, nikt by go nie osłabił, ponieważ przyjęte jest że boss musi mieć wyższy poziom niż postacie graczy.

Jeśli rozpisałbym RTSa, cRPG, albo jakąkolwiek książkę w której główny zły jest o sile pojedynczego bohatera, tyle że bohaterów jest drużyna, zostałbym wyśmiany. To po prostu nie ma sensu. Sesja zakłada że będę jednym z dwóch głównych antagonistów, ale nie daje mi narzędzi żeby skutecznie odgrywać tę rolę.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline