Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 09:14   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No, dobra Pani major Pani zebrała ekipę więc to Pani akcja i będę się słuchał. Ale jakby potrzeba było rady albo świeżego oka to się polecam. Mam doświadczenie w planowaniu różnego rodzaju akcji.-

Skoro Victora miała taką wysoką rangę to musi mieć też spore doświadczenie dowódcze. Mimo to Oliver czułby się pewniej gdyby mógł jej zerkać przez ramię i poprawiać oczywiste błędy, który ona nie zauważy.

W końcu żadne sztywne szkolenie wojskowe nie mogło się równać z jego nieprzeciętnym, elastycznym oraz genialnym umysłem! Mimo to podważanie dowództwa kogoś, kto przeszedł ogłupiający dryl, który przywraca mózg do pierwotnych instynktów nie była zbyt rozsądnym podejściem, dlatego nie zamierzał tego robić, jeżeli nie będzie to absolutnie konieczne, gdyż była by to prosta droga do odrzucenia przez grupę.

Jak na razie Victora wydawała się wystarczająco rozsądna żeby nie niszczyć w niej iluzji inteligencji? Zdecydował się na tymczasowe zawieszenie snu, gdy okazało się, że instalacja zbudowana na środku pokoju jest czymś więcej niż nowoczesną rzeźbą ozdabiającą posiadłości bogatszych dziwaków z NOR.

- fascynujące! Czy ma jakieś baterie, które moglibyśmy naładować teraz? W ten sposób moglibyśmy oddać naszą energie i wykorzystać te wolne godziny na jej odnowienie. Proszę się na mnie nie gniewać Pani Major ale nie znamy się na tyle dobrze żebym zgodził się wkraczać na obcy teren pozbawiony mojego najlepszego zabezpieczenia

Zignorował kobietę w chuście, zaczynało go korcić żeby nieco utemperować jej narzekanie i wyniosłość, ale ugryzł się w język. Po pierwsze nie miał jeszcze żadnej ustalonej pozycji, więc lepiej było się nikomu nie narażać. Po drugie skoro Victora ją tu sprowadziła ot niech się z nią użera skoro bierze na siebie przywództwo. No i potrzecie nic nie wiedział o obcej może być kimś niezrównoważonym psychicznie, kto na uświadomienie, jaka jest mało istotna może zareagować odparowaniem jego genialnej kory mózgowej za pomocą blastera

Po co ryzykować?
 
Brilchan jest offline