Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 23:22   #24
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Farin westchnął głęboko.
-Może i musiałem uciekać. ale to nie zmienia faktu, że nadal jestem królem, nie będę się chował jak jakiś zwyczajny przestępca.- Rzucił pewnie krasnolud, po czym zeskoczył z wozu i ruszył w kierunku barykady. Nie było to może najmądrzejsze zachowanie, ale Farin był zbyt dumny, by zachować się w inny sposób. Szedł powoli w kierunku wieśniaków blokujących drogę, krocząc kręcił pierścieniem znajdującym się na jego palcu, ostatnim z symboli, który wskazywał na to, że krasnolud był królem. Gdy zbliżył się do ludzi na odległość krzyku, a jednocześnie poza zasięg niecelnie rzuconych wideł, zaczął krzyczeć:
-Jestem Farin Bargo, Król Kuźni z Rostaroth, ja i mój przyjaciel chcemy przejechać!
 
pteroslaw jest offline