Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 00:05   #110
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
- (...) dlatego przenieśliśmy się ze Śląska do Poznania, coby nowe rynki podbijać. Niełatwo to tak wejść z marszu w dzisiejszych czasach, trza reklamy, wszystkich takich dupereli, sama świetna jakość produktu nie wystarczy. - Ciągnął swoją wypowiedź Jaromir, zapytany o to, skąd pochodzi, czym się zajmuje. -Cała w tym moja rola, aby z... - W tym właśnie momencie Ślązak musiał przerwać swoją wypowiedź z powodu Andrzeja. Przez bardzo krótką chwilę boczył się na rozmówcę z samego faktu przerwania mu, jednak ciekawość wzięła górę i wsłuchał się uważnie w padające słowa. Po nich, pierwsze, co wpadło na myśl Jaromirowi, to cofnąć się kilka drobnych kroczków w tył. Wszystko brzmiało co najmniej dziwnie. I to na tyle, że mężczyzna kompletnie nie wiedział co odpowiedzieć, kłapał więc tylko ustami jak ryba, zanim nie zdecydował się w końcu co chce powiedzieć.

[i]- A może wolałbym, żebyś mi powiedział, co ode mnie chcesz? Może też opowiedział trochę o sobie, bo to pewnie się z tym wiąże? [i]- Tego pytania nie był do końca pewien, ale tak podpowiadał mu, być może rzeczywiście głupi umysł. Jedyne na co wpadł, to zagrać jakoś na czas. Kilka słów więcej dawało mu więcej czasu na jakąś reakcję. -Powiedz, o co chodzi, a być może to zaakceptuję? Chociaż w mojej obecnej skórze mi nadzwyczaj dobrze. - Zakończył, wpatrując się w Andrzeja i szykując się do ewentualnej ucieczki.
 
Zara jest offline