Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 20:32   #7
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
-Jak mówiłem wcześniej mój hiroł planuje skok na skarbuś. Ale to trochę zajmie pewnie. Ktoś ma jeszcze jakieś inne plany?
Uważam, że to jest bardzo dobry pomysł. Mam propozycję, abyśmy wykonali parę drobnych skoków i za to kupili małe wysypisko na śmieci. To idealne miejsce by ukryć nie tylko łup i sprzęt, ale również dobra melina na wypadek, kiedy ktoś stał się wystawny. Jak będziemy mieli trochę zaopatrzenia (w tym np. gumowe maski na twarze) i naprawdę dobry sprzęt + jakiegoś nagadanego hakera/elektronika, to można się pokusić o duży skok.

Może zaczniemy od bankomatów? To będzie dość proste, trzeba tylko stwierdzić, kiedy je napełniają. Potem starczy wybrać odpowiedni moment, otworzyć, można nawet siłowo i uciec. Przewaga tego jest taka, że kradniemy tylko forsę, więc nie ma kłopotu z paserami a w dodatku jedynym zabezpieczeniem jest z reguły tylko monitoring (wybierzemy bankomaty nie znajdujące się przy placówkach bankowych).
 
pppp jest offline