Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2014, 18:30   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Chłopak szedł za siwym gościem na autopilocie mamrocząc do siebie - Jego głowa..., zupełnie jak jakieś melon... kurde ale bym chciał zapalić zioło... ale nie mogę! Zaraz się to zjadą gliny...

Był w takim stanie aż do wejścia do gabinetu. Zapach wanilii spowodował u niego naturalny odruch rozejrzenia się wokół siebie i sprawdzenia ilości widzów niesamowita ilość widzów i komentarzy podziały trzeźwiąco niczym cios w pysk ~Show must go on~ - pomyślał.

- Panie Thompson ja mogę pomóc przy kasowaniu, mam dobry program do tego- Włączył panel HR i wysłał mu autorskiego Crashera zacierającego ślady.

Kontem oka zerkną na komentarze

Kod:

SexMchine101: Haha, już jesteś trup ten gostek był z gangu. Jego kumple cię ubiją głupi pedale.

SweetKitty22: Sam jesteś głupi przecież zaraz go zgarną gliny za współudział w zabójstwie!

SexMchine101: Przymknij się pipo! Nawet jeżeli trafi do pierdala to tam go załatwią.

SweetKitty22:Serio? To by było ciekawe! Myślicie że pozwolą mu transmitować ?

Nie podobała mu się ta perspektywa więc spytał się Donavan

- Kurdę ale co teraz ? Nie żebym żałował gościa bo mu się należało ale wziąłem udział w zabójstwie więc gliny będą mnie ścigać prawda ? A ja się zupełnie nie nadaje do wiezienia- Jeszcze w komunie przechodził fazę eksperymentów która potwierdziła że jest po stronie hetero więc rola więziennego cwela która z pewnością zostanie mu przydzielona z powodu urody zdecydowanie mu nie pasowała.

- Ten gościu wyglądał na gangstera ? Był gangsterem prawda ? A gangsterzy mają ekipy to jego ekipa z pewnością będzie chciała nas zabić w zemście prawda?!!- Rola trupa wydawała się Andrew jeszcze mniej pociągająca. Z szoku przeszedł w panikę
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-01-2014 o 23:21.
Brilchan jest offline