Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 18:37   #182
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Fou Lu
- Nie muszę nic z Tobą omawiać EsQuero, nie jestem Twoim sługą! Fakt mogłem przyprowadzić Ci dziewkę, tylko nie wiem po co, nie wolałbyś jakąś damę ze swojej rasy? Mówił do załatwiającego się mroczniaka. Trochę irytowało go to jak z nim postępuje, rozmawiając w ten lekceważący sposób.
- Ty powinieneś wiedzieć, to Meloth Cię tam wysyła nie mnie. Ja nie mam nic do tego.
Oczy jego uniosły się ku Mannsliebowi, który zastępował w tym momencie słońce, świecą swym pełnym blaskiem na niebie. Wiedział gdzie zmierzają i w jakim celu. Jednak nie wiedział w jakim celu on sam został przebudzony przez jakiegoś elfa.

Muran
Zamachnął się swoim dobrze wyważonym toporem, jednak źle wymierzyłeś zamach, co spowodowało, że otrze noże przeleciało przed przeciwnikiem.
Kerm
Twoja strzała przeleciała za przeciwników, gdzieś w mroczną knieje.
Aivillo
Ku twemu ździwieniu i radości strzała utknęła w prawej ręce jednego z napastników. Twoje modlitwy zostały wysłuchane najwidoczniej przez Myrmidie, bogini wojny.

Napastnicy ruszyli na was. Każdy w zwarciu, będzie zmagał się z dwójką napastników.

Muran
Zostałeś zaatakowany nie wiele brakuje, aby uniknąć lub sparować atak.

P.S. Proszę by Muran zadecydował na gg o swoim kroku.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline