Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 19:17   #21
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
- Młody, czy ty się z choinki urwałeś? - spytał podirytowany Thrompson - Tak naprawdę powinienem cię zabić, bo jesteś tylko niewygodnym świadkiem, któremu na dodatek kompletnie nie ufam. Jak widzisz to ciało to tylko nośnik, więc tak naprawdę wcale nie ocaliłeś mnie przed śmiercią, jak ci się chyba wydaje.
Donavan skręcił w boczną uliczkę kierując się do lokalu, który kontrolowała triada i gdzie przeważnie można było znaleźć któregoś z pomocników "Głowy Smoka"
- I zapamiętaj sobie to nie jakiś pieprzony Hollywood. Chcesz sobie prowadzić vloga? Proszę bardzo, ale nagrywaj sobie jak gotujesz makaron, czy jak dzieciaki okradają sklep, a nie nielegalne walki, czy morderstwo na ulicy. Poza tym na twoim miejscu zainwestowałbym w jakiś kamuflaż tej cholernej kamery, bo widać ja z daleka.
Kolejny skręt i Donavan zwolnił szukając wzrokiem miejsca do zaparkowania.
- W sumie możesz mi się przydać i być może wejdziemy w jakiś układ, ale wszystko zależy od tego, jak się spiszesz na spotkaniu. Pójdziemy teraz do pana Tonga i przedstawimy mu cała sytuację. Ja powiem co i jak, ty przekażesz mu nagranie, jasne?
 
Wojan jest offline