Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2014, 12:49   #23
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Donavan skłonił się nisko wedle obyczaju jaki tutaj panował. Po czym z nadal pochyloną głową zaczął mówić:
- Panie Kong doskonale wiem, że powód mojej wizyty jest panu świetnie znany. Z resztą patrzy pan właśnie na niego.
Thrompson wskazał dłonią holotelewizor, gdzie właśnie młoda dziennikarka w kusej spódnicy omawiała całe zajście jakie miało miejsce w klubie.
- Nasz wspólny interes popadł w poważne kłopoty. Dziś wieczorem miała się odbyć walka, która na długo miała zapaść w pamięć publiczności. Ulubieniec i bohater ulicy Gomez miał stoczyć swój ostatni bój. Tak jak informowałem pana Lee, nie nadawał się on już do dalszych walk i trzeba było mu urządzić odpowiednie pożegnanie, które mogło przynieść spory zysk. Wszystko szło, jak należy, a przyjmowane zakłady pozwalały przypuszczać, że zarobimy grubą forsę na tej walce. Niestety Xian mój pomocnik i wasz człowiek postanowił się podzielić wiedzą o ustawionej walce z banda Ridley'a. Czarny jak usłyszał, że wszystko jest ukartowane lekko się wnerwił i postanowił się ze mną rozmówić. Wyszedłem mu naprzeciw, aby nie robić burdy w klubie. Okazało się jednak, że mimo wstępnej zgody Ridley wcale nie zamierzał ze mną wdawać się w dyskusję. Kutas chciał mi wpakować kule prosto w plecy. Na szczęście mój zaufany człowiek był ze mną. - Donavan położył dłoń na barku Moore'a i delikatnie mu zasugerował, że w tym momencie należy się ukłonić.
- Żyję tylko dzięki niemu. Na całe szczęście chłopak ma manię nagrywania wszystkiego i na potwierdzenie moich słów, mogę przedstawić nagranie z całego spotkania.
Donavan odwrócił głowę w stronę Moore'a.
- Andrew przekaż panu Kongowi nagranie, aby mógł sam ocenić jak się sprawy mają.
Fixer podniósł głowę i śmiało spojrzał w twarz członka triady:
- Wierzę panie Kong, że to drobne zamieszanie nie zaszkodzi naszym interesom i wkrótce będziemy mogli omówić nowe warunki naszej współpracy. A Xian otrzyma odpowiednią nagrodę za swoje postępowanie.
Po skończonej tyradzie, Donavan ponownie się skłonił i czekał na odpowiedź.
 

Ostatnio edytowane przez Wojan : 16-01-2014 o 13:15. Powód: kong - Tong King Kong :)
Wojan jest offline