Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 05:42   #26
Halad
Banned
 
Reputacja: 1 Halad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodze
Marco Devreux


-No dobrze utłuczemy... Ale po pierwsze za ile ? No i dlaczego tak namiestnikowi Derro zależy na ubiciu tego potwora ?
Coś kręcą pomyślał. A już na pewno nie mówią wszystkiego.
- Z czym w końcu mieliście do czynienia ? Siedzi w ruinach i nikomu nie wadzi. To nie jest to jakieś trupojad czy inne paskudztwo, bo te wolą tereny gdzie się biją często.
Nie znał się za bardzo na potworach, ale włócząc z Wolną Kompanią coś tam widział.
- Mam wrażenie panowie, że nie mówicie mi wszystkiego. Ba, mam wrażenie nawet że i nie pół.
Zasiadł na sporym kamieniu nie bacząc na mżawkę. Nie mógł powiedzieć by historia go nie zainteresowała, ale życie nauczyło go ostrożności. Szczególnie ostatnio i było to bolesna nauka.
- A więc...- zagaił i poczęstował Tleo wyciągniętym z koszyka winem w flaszy.
 
Halad jest offline