Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2014, 14:18   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Oczywiście, niczego innego się nie spodziewałem. Jestem pewien, że poziom moich kompetencji pomoże mi szybko podwyższyć mą rangę. Co, do drowów są istotami bardzo pragmatycznymi szczególnie w tym mieście, już mam kilka pomysłów na ich przekonanie - Uśmiechnął się, przez chwile zastanowił się czy postępuję rozsądnie jednak chęć zrobienia wrażenia na rozmówcy była zbyt duża.

Zawsze lubił się popisywać, więc kolejne słowa wypowiedział w języku jaszczurek:

- Macie zaprawdę piękną mowę Pani, a ty wkrótce przekonasz się, że skrywam więcej talentów niż jesteś wstanie sobie wyobrazić i nie ograniczają się one jedynie do sztuki i poezji - Powiedział z ukłonem, po czym roześmiał się. Wiedział, że traci w ten sposób możliwość podsłuchania jakiś rozmów, które nie są dla niego przeznaczone, ale mimo trzech lat spędzonych pośród mrocznych elfów wciąż nie lubił sekretów. Chciał żeby Tarksi obdarzyli go zaufaniem.

- Ta pieśń, którą zaśpiewała wyznawczyni, Elistree jest jakąś przepowiednią, którą koniecznie chciała nam przekazać jakaś obca i bardzo potężna siła. Warto rozważyć, jakie ma to znaczenie - Dodał w tej samej mowie, po czym zapisał tajemniczy utwór w całości.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2014 o 19:56.
Brilchan jest offline