Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 22:58   #206
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Drowie - wyraźnie rozpoznaję w tobie bratnią duszę, mam nadzieję że nie spieszę się zbytnio z tym osądem. Ja równiez jestem wielką zwolenniczką podróży do Voluptii - jeśli tam prowadzi nasza droga - bocznymi ścieżkami, lasami, po cichu.
Zgadzam się jednak tylko jeśli zamiecie potrwają dłużej niż jeden wieczór - w przeciwnym wypadku ktoś może łatwo natrafić na nasze ślady - i na nas.
Jeśli chodzi zaś o ciebie, panieneczko, proszę - przestań biadolić, bo są tu osoby narażające własną skórę dla waszego dobra. Dodam jeszcze, że ja i moje ostrze jesteśmy wyczuleni na kapryszenie i kręcenie tym uroczym noskiem może się skończyć jego oszpeceniem.
- Sibyl bawiły takie subtelne żarty, zawsze lubiła też obserwować reakcje rozmówców
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline