Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2014, 13:41   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Andrew przez moment był zdziwiony, potem zrozumiał że pewnie zeskanowali jego twarz przy wejściu, odnalezienie jego kanału nie było żadnym problemem.

Gdy usłyszał nakaz skrzywił się - Czy to naprawdę konieczne Proszę Pana? To była wyraźna obrona konieczna, więc gliny nie powinny się czepiać. Dopiero, co mam wielki przełom a już od razu muszę go kasować - Głos chłopaka był błagalny i niemal płaczliwy jednak szybko przypomniał sobie, z kim rozmawia i dodał:

- Oczywiście, jeżeli mimo to uważa Pan to za konieczne mogę się tym zająć natychmiast, żal mi mojej kariery, która ledwo zdążyła rozbłysnąć a już gaśnie, lecz bardziej od niej cenie własne życie. Nie zamierzam wchodzić w drogę Wielkiej Triadzie - Trzeba by było przejść trepanacje czaszki żeby nie domyślić się, że ma do czynienia ze sławną chińską organizacją.

- Chciałbym po prostu zrozumieć powody takiej decyzji. Oczywiście przyjmę do wiadomości, jeżeli uzna Pan, że jestem za głupi lub impertynencki żeby tracić czas na tłumaczenie - Moore był wyraźnie zestresowany, jeżeli oferta wina nadal była aktualna to z radością złamałby swoje wcześniejsze postanowienie i wychylił czarkę, najlepiej duszkiem.

Chciał uzyskać odpowiedź na swoje pytania choć cały czas się bał że chińczyk straci do niego cierpliwość, po prostu wyciągnie spluwę i strzeli mu w pusty łeb.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-01-2014 o 13:47.
Brilchan jest offline