Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2014, 14:41   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No dobrze,dobrze już kasuje!- Powiedział haker pospiesznie włączając panel HR. Skupił się całkowicie na zadaniu, teraz nie był przestraszonym chłopakiem lecz Infoszczurem Mistrzem DANYCH!


Choć z drugiej strony nie potrzeba było tu dużo jego umiejętności. Po prostu zalogował się na swoje konto i skasował filmik. Potem napisał na swojej ścianie


Cytat:

Słuchajcie ludzie z przykrością informuje że wpuścili mnie w maliny! Ta cała sytuacja była inscenizacją zrobioną przez jakiegoś Azjatę co nazwa się Xian czy jakoś tak chciał jednocześnie ukatrupić swojego szefa, przejąć lokal i zapewnić sobie darmową reklamę moim kosztem!

Ale ja nie jestem jednym z tych fekerów moje Logi są zawsze prawdziwe! Dlatego mimo popularności nagrania zdecydowałem się je usunąć. Na moim kanale nie ma jakieś durnych inscenizacji 100% Real 4Life. Obiecuję wam że niedługo wrzucę coś co wam zrekompensuje to fejerstwo
Wysłał posta i wyłączył wszystkie programy. - Wszystko, skasowane a publika powiadomiona o fałszerstwie. Coś jeszcze zrobić? - Wykonał rozkaz ale nigdzie nie było powiedziane że ma brać cała winę na siebie a nie zamierzał dobrowolnie zarzynać swojej kariery.
 
Brilchan jest offline