Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2007, 11:20   #67
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Shawn założył ręce za głowę i wyciągnął nogi na rozpadającym się krześle. Pomimo ,że pozycja w jakiej siedział już nie robiła mu dużej różnicy, to nawyki ze śmiertelnego życia sprawiały ,że tak czuł się lepiej. Przez jakiś czas gapił się bezmyślnie w sufit pogwizdując dla zabicia czasu... Nienawidził czekać, nigdy nie cechował się cierpliwością a nieśmiertelność dodatkowo to spotęgowała, pomimo tego starał się sprawiać pozory opanowanego i statecznego niczym skała kainity.

- Może kupić jej kwiaty? - rzucił do podpierającego ścianę goryla - Kobiety lubią takie bzdury, przynajmniej kiedy jeszcze byłem człowiekiem tak było. W końcu to oficjalne przeprosiny i trzeba to wiarygodnie odegrać. Popraw ten beret... No i mógłbyś zmienić ten podkoszulek, te plamy krwi nie robią najlepszego wrażenia! Zastanawiam się jakbyś wyglądał w garniturze, może czas zmienić styl na mniej łobuzerski, co? Heheh...

Ralph stał niewzruszony uważnie przysłuchując się i analizując słowa pana, co zajęło mu trochę czasu. Lubił swój podkoszulek bo przypominał mu kilka złamanych szczęk i par żeber.

- Jeśli masz tak sterczeć, zdrapywać tynk z mojej ściany to lepiej idź po te kwiaty... i na litość boską załóż płaszcz żeby kwiaciarka nie zeszła na zawał! Jak nie znajdziesz otwartej chwaściarni to cmentarz jest niedaleko. Tam zawsze znajdzie się coś odpowiedniego. Tylko nie narób mi wstydu! Zrozumiano?! Wykonać!

Po wyjściu ghula, Shawn wrócił do analizowania problemu zagospodarowania kamienicy. Nie przychodziło mu do głowy nic dobrego a kolejny klub nocny byłby pomyłką. Ciężko byłoby pobić konkurentów, no i szkoda marnować unikalny styl kamienicy. Muzeum? Nie... Ekskluzywna restauracja? Za dużo babrania się z sanepidem. A może klub dla bogatych ekscentryków, klimat będzie pasował! Kilku świrów przy kasie znajdzie się wszędzie. Agencja Towarzyska? Nie to bez sensu! Shiva pewnie będzie miała jakieś pomysły. Trzeba się zapytać o jej zdanie.
 
Cep jest offline