Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2007, 18:26   #189
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Aivillo
Zaciętość Twojej walki pozwolił Ci ranić pozwoliła na zauważenie luki w obronie przeciwnika. Przebiłaś go na wylot swoim ostrzem ciężko raniąc. Po czym upadł wykrwawiając się. Następnie wymieniłaś atak ciosów z kolejnym, których wynikiem był remis.

Kerm
Prowadziłeś zaciętą walkę z łowcami. Twój miecz przeleciał tnąc tkankę, mięśnie i ścięgna lewej ręki przeciwnika, w efekcie odcięta kończyna odpadła. Jednak nie obyło się bez ran. Twoja skupiona uwaga i soczyście lejąca się krew z torsu wroga, nie pozwoliła Ci sparować cięcia, które zraniło Cię w lewą nogę

Muran
Twój szał bojowy i wściekło, mówiła, że lepiej dobić przeciwnika. Twój topór powędrował prosto w tors rannego, łamiąc i gruchocząc mostek. Refleks pozwolił Ci na uniknięcie topora nadjeżdżającego przeciwnika.

Fou Lu
- Tam gdzie zmierzamy, on będzie potrzebny. Kim ja jestem? Jestem Fou Lu, ostatni syn boga smoków Atamara. Jestem bękartem ...- Zacisnął dłoń, a łza popłynęła z jego oka. Widać, było, że piętno tego słowa bolało go. - Atamara i jakiejś kobiety, której nigdy na oczy nie widziałem, gdyż zmarła zaraz po moich narodzinach. Od urodzenia mam wyryty ten symbol na plecach, który czeka na moje przebudzenie, na przebudzenia moich smoczych sił, jednak kiedy ma to nastąpić i w jaki sposób, niestety nie wiem. Czuję się o wiele silniejszy, niż przeciętny człowiek. Żyje już ponad półtora wieku, czekając na swoją chwile. Nie wiem co mnie trzyma przy życiu i po co mi to wszystko. Wiele razy byłem narażony na śmierć, gdyż polowali na mnie łowcy czarownic. Jednak jakimś cudem udało mi się uniknąć jej za każdym razem. Nie wiem czy to jakieś przeznaczenie. Zamyślił się przez dłuższą chwilę. Wielu smoków go już wyklęło. Był nienawidzony przez smoki, jak i spaczeńców, będąc bękartem, był sponiewierany. Wiele razy walczył o szacunek dla swojej osoby, gdyby był inny. Za wszelką cenę chciał zemścić się za to jakim stał się przez wybryk Atamara.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline