Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2014, 22:22   #125
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Widzę, że jest potrzeba wtrącić trzy grosze do tej, bezpośrednie nie dotyczącej mnie, kwestii.

Gargalemu:
Warlock jako MG tej sesji nie chce zwracać się do graczy w sposób mocno bezpośredni i dosadny. Cały czas stara się Tobie delikatnie przemycić pewną informację, której albo wciąż nie widzisz, albo przez swoją ignorancję nie jesteś w stanie dostrzec. Ja nie muszę w stosunku do Ciebie emanować pełną znajomością etykiety i uprzejmości a mogę powiedzieć prosto z mostu i bez owijania w sreberka.

Po niedługim czasie przebywania w lokalu pod szyldem Geheimnisnacht dostałeś kopa w dupę i wyleciałeś za drzwi. nad powodem nie ma się, co rozczulać. Zachowanie żenujące i niedojrzałe niestety cały czas jest kontynuowane. Żal utraty postaci jest zawsze i w każdym przypadku. Ty natomiast powinieneś opuścić głowę, przestać się odzywać i odejść. Dać sobie trochę czasu nad refleksją swojego zachowania i nie popełniać do w przyszłości. Jako pro tip również podpowiem, że podobne zachowanie w innych miejscach będzie traktowane podobnie.

Niestety jako, że nie mamy kontroli nad drzwiami przez które wyleciałeś (a nawet żadne znane mi skrypty forumowe nie przewidują zablokowania użytkownika w temacie) wracasz z płaczem i starasz się na wszystkie sposoby wcisnąć - jak dzieciak.

Jako, że wszystkie wcześniejsze posty również starały się przemycić inną informację, której również nie zdołałeś zanotować, mogę ją napisać bezpośrednio: Nie jesteś mile widziany przez MG oraz graczy w tematach traktujących o tej sesji (jeśli ktoś z wymienionych nie zgadza się z moją odpowiedzią za całą grupę proszę się odezwać). Więc nie pisz już, proszę, w tym temacie, jak i w temacie samej sesji.

Ponad to swoją wypowiedź nie traktuję jako podtrzymanie tego tematu a jako podsumowanie, czy epilog.

~noreply@geheimnisnacht.lastinn.info
 
Proxy jest offline