Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2014, 14:59   #101
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
May otarła rękawami łzy i rzekła.
- Dziękuję Panie Samuelu za pańskie słowa. Jest Pan dobrym człowiekiem . Moje siostry zawsze traktowały mnie jako głupią, biedną May ze wsi. Może po za Sao, bo ją też traktowano bardzo źle, i ona mi inaczej dokuczała. Raz namówiła do wejścia do beczki... i ją sturlała. Chyba nie próbowała mnie zabić, bo sama była na beczce, ale nie jestem pewna. Jeśli tak, to byłaby chyba jedyna, bo nawet na to jestem zbyt mało ważna. - objęła go mocno w pasie, przytulając się do jego piersi.
- Eee? - usłyszeli i odwrócili się. Zobaczyli Sao, Mimi i dwoje służących. Sao i jej kot byli zszokowani, co najwyraźniej nieczęsto się jej zdarzało. May odskoczyła od Sama jak oparzona
- To nie tak jak myślisz! - zawołała dziewczyna przerażona.
- Ja nic nie myślę. Jestem z tego znana - odparła kręcąc powoli głową. - Mogę wypożyczyć kuzyna? - rzekła i pociągnęła kuzyna na stronę
- Ty głupi jesteś kuzynie? To dziewczyna Złotowłosego. Jak się dowie, co z nią wyprawiasz, to wsadzi ci stalaktyt, że nawet szeleszczak go nie znajdzie. Ale tak to masz niezłe tempo kuzynie, najpierw szeleszczak, potem May! Prawdziwy Tygrys z ciebie. A tak w ogóle, to nie jesteś ze szklanooką? Bo ponoć ma tu zamieszkać i to bardzo interesuje większość moich braci i kilka sióstr. To jedyna dziewczyna w całym tym dworze, z którą nie są spokrewnieni ani nie jest służącą
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline