Wątek: Sandbox?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 18:14   #51
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Question

Well:
A quick introduction to playing Original D&D or Swords & Wizardry (the 0e retro-clone). This booklet is designed for the modern-style gamer who's planning on taking the old-style rules for a trial run -- because open-ended rules like 0e are USED very differently than rules are used in modern systems.

Myślę, że te wyróżnienia mówią wszystko o tym dokumencie. Pan Finch po prostu przepisał część podręczników i "wygładził zasady"', aby były dopasowane do obecnych. Wartość tego, IMHO średnia (też mam pierwszą edycję DDków w domu), więc jakbym się uparł to coś takiego bym sklecił...
Jeżeli opieramy się, czy staramy się opierać bezpośrednio na edycji 1 to dlaczego nie wziąć tamtych podręczników? Ponadto - edycja ZERO (0e) nigdy nie została wydana - to na czym opiera się autor to edycja 1... (taki detal)
Chodziło mi bardziej o coś z pierwszej ręki, a nie twórczość i siłą rzeczy interpretację - będącego nota bene w moim wieku pana Fincha...
(jakkolwiek chwała mu za to co robi i na czym chce zarobić)


Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
EDT: Schodzimy z tematu. Miało być o sandboxie, a nie o tym czym jest retrogaming.
Co jeszcze pani moderator widzi do powiedzenia w temacie sanboxa? Po co sama wsadza posty z tematem nie związane?
Czy nie jest to sympatyczne, że temat (po wyczerpaniu) skręcił na inny ciekawy temat?
Skoro taki to problem dla pani moderator proszę o wydzielenie postów do nowego wątku, a nie zabijanie dyskusji.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem