Wątek: Warhammer Mafia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2007, 09:44   #10
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Rhamona, super pomysł!
Długo czekałem aby w to zagrać i nigdy nie było okazji, więc tym razem nie przepuszczę i się zgłoszę.
Postać wysyłam Ci na PW.

Od razu mam propozycję, żeby urealnić to że gramy w Warhammera, podaj nazwę miejscowości, w której gramy, jej położenie geograficzne jeżeli jest to jakaś nieznana miejscowość, jej krótki opis. Oczywiście nie będzie to miało większego znaczenia dla zakończenia gry, ale podniesie znacznie walory fabularne całej rozgrywki i ubarwi tworzenie postaci.
Nie napisałaś tego wyraźnie, że postać powinna posiadać jakąś historię. "O postaci" - ktoś może to odebrać jako opis zewnętrzny, osobowości lub cokolwiek. Nie wiem, co sama o tym myślisz, ale tak sobie myślę, że historia jest dobrym rekwizytem do odegrania podczas mowy obronnej, opis wyglądu oczywiście też się przyda.

Mam tylko jedno ale, nie siedzę w sieci w soboty i niedziele zazwyczaj, a rozumiem, że narady są codziennie, więc pytanie czy zgodzicie się przełożyć naradę z soboty na poniedziałek, czy muszę czekać na kolejną okazję żeby zagrać w mafię?

Ps. Coś Ci się lekko obsunęło w garderobie.
 
Lorn jest offline