Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 20:25   #277
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Impreza w karczmie, jeden z graczy świetnie się bawi, ale jest kompletnie pijany. Nie udaje mu się rzut na utrzymanie równowagi.
MG; Potykasz się i z hukiem upadasz.
G; ouch...
MG; ...twarzą prosto w cycki!
G; Nice!!!
MG; W jej cycki [wskazuje drużynową dwarfkę wojowniczkę]
G; [histeria] Jezus Maria!!!
G2; I tak w jednej sekundzie stał się wierzącym i abstynentem!

Nocleg w karczmie, zalany pijaczek przez pomyłkę wchodzi do pokoju Gracza1 i Graczki2.
Pijaczek; Ło matko a co wy robicie?!
G1;...
G2; No wiesz, wiosną pszczółki, motylki...
Pijaczek; Jest zzzzima!
G2; No wiesz, jak jest pani pszczółka i pan pszczółka, to lecą do ula...
Pijaczek; [radosny okrzyk] I robią miód!!!
Wszyscy padli, ale po chwili:
G2; Nie, robią małe pszczółki!
Pijaczek; A miód qfa kto robi?!?!?!
G1; Stare, zgorzkniałe, wyzwolone pszczoły sukcesu!

G1 został uprowadzony przez świrniętych fanatyków i był więziony w żeńskim klasztorze. Drużynowe panie ruszyły z odsieczą.
MG; znajdujecie go, leży półprzytomny w celi na podłodze...
G2; ...sparaliżowany od pasa w dół...?;3

cd
G1; [do elfki i dwarfki które przyszły z odsieczą] Nie wiecie jak się cieszę na wasz widok!
E; [podchwyciwszy wcześniejszy komentarz G2] Eh no nie wiem, nie wyglądasz na „ucieszonego na nasz widok”...
G1; ... [smutnie] To przez to słabe światło, to złudzenie optyczne!
D; No i jest tu dość zimno w tych lochach...
G1; [wściekle do MG] Zrób coś!!!
MG; A co mam zrobić?! To nie mój interes!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem