WÄ…tek: Sandbox?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2014, 13:48   #62
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jak w każdej sesji IRL gramy jako grupa (niezależnie czy to sandbox czy też liniówka), więc umownie staramy się grać razem. Nie miałem takich problemów, gdyż gracze przejęli ruiny zamku, którego powoli odbudowywali, a kopalnia była jednym ze źródłem dochodu (którą bezpośrednio zajmował się krasnolud poprzez swoich ludzi). Cokolwiek działo się źle, to pakowali żelastwo i razem szli do walki.

Na forum oczywiście nie byłoby takich ograniczeń, gdyż można bez problemu prowadzić rozproszonym grupom.

Mam wrażenie, że temat zmienił się z ,,co to jest Sandbox?" na ,,co jest lepsze?". Nie ma sensu porównywać jednego z drugim, gdyż jest to kwestia osobistych preferencji, ale jeśli ma się twórczych graczy, którzy wolą grać w sandboxowy Skyrim, aniżeli w The Walking Dead: The Game to dlaczego serwować im film z jedyną opcją wciskania czerwonego i zielonego przycisku?
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem