Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2014, 22:29   #36
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Amanda Right
Amanda weszła do środka dokładnie lustrując dom przyszłego pracodawcy. Tego typu nowobogackie bajery nie robiły na niej jakiegoś specjalnego wrażenia. Owszem chciałaby mieć tyle kasy ile ten gość, ale wydałaby ją zupełnie inaczej.
Zmierzyła swego rozmówcę analizując jego ruchy, zachowanie, ton głosu i słowa. Wyglądał na typa, który uważa że ma dużą władzę i za pieniądze wszystko kupi. Nie podobał jej się sposób w jaki rozpoczął rozmowę. Od samego początku zlecenie, które nagrał jej Thrompson wydawało jej się śmieszne i zdecydowanie nie dla niej. Fakt potrzebowali hajsu, ale nie oznaczało to, że mają łapać każdą fuchę, jaka się trafi.
- Panie Bronsky myślę, że omówił pan wszystko dokładnie z panem Thrompsonem. Tego typu pytania nie mają żadnego sensu. To nie jest ani pierwsza randka, ani wieczorek zapoznawczy. Ma pan robotę do wykonania, pan Thrompson uznał, że się do tego nadaje. Proszę podać mi szczegóły, a ja panu powiem, czy się tego podejmę i za jaką cenę. Proste prawda? - Amanda uśmiechnęła się jednym ze swoich złośliwszych uśmiechów.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline