Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2014, 15:28   #90
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
@dzemeuksis
)) Bardziej opisuję teoretycznie problemy z jakimi można się spotkać przy prowadzeniu tego typu sesji niż bazując na konkretnym jednym przykładzie. Jeśli pamiętasz, graczy było więcej, niż tylko Ty

@Redone
Masz terminy no... 2 tygodnie to dla mnie strasznie mało. Po za tym trochę próżny jestem i wolę nie rywalizować z wyjazdem do Hiszpanii. Wracasz kiedyś, nie?

@Cave
Z tą planszówką w sumie można i tak. Warto oczywiście wiedzieć, czy czasem nie popsuje się tym rozgrywki graczom. Doświadczenie mi podpowiada, że zmiana konwencji gry podczas jej trwania bywa ryzykowna.

@Aschaar
Jeśli chodzi o przygotowanie "stołu" - u mnie roboty było w sumie tyle samo co w tradycyjnej sesji. Ale ja tak mam, po prostu Zgadzam się, że może to być męczące dla niektórych MG. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić inaczej - bez całego tego magazynu pomocy, informacji, ilustracji i czego tam jeszcze.
Sesją przez komunikator można przecież bawić się dowolnie. Zawsze jest stara, poczciwa psychodrama - bez systemu, rzutów i czasem na pełnej improwizacji.
 
Martinez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem