Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2014, 09:22   #49
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Fearqin ma rację.

Najważniejszy jest dialog.
Ja doprowadzałem do końca prawie wszystkie moje sesje. Ale nie było to łatwe zrealizowania.
Siedem nieszczęść czyhało za progiem, zawsze gotowe odebrać gacza, podciąć skrzydła.
Sesje miały różne klimaty - czasami ja dawałem ciała.

Jeśli wiem o tym, że coś w sesji nie działa, coś jest wbrew oczekiwaniom graczy, staram się reagować, zmieniać klimat sesji, wyłapywać te wątki, na których zależy graczom najbardziej i je rozwijać. Czasami nie przejmuje się tym, co sygnalizują gracze, bo wiem, jaki ma mieć przebieg opowieść, by miała "to coś" czasami uchwytne w ostatnich kolejkach sesji.
Nie jest to łatwe.

Ludzie znikają i znikać będą. Najlepiej znaleźć takich, z którymi się gra, których się sprawdziło, których można nazwać "solidnymi firmami" i postarać się, by skład ekipy do sesji zawierał przynajmniej kilku takich. Wtedy nawet jak reszta się wykruszy, zawsze ktoś zostanie.

To moja recepta. Nie zawsze skuteczna.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem