Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2014, 18:44   #52
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Najczęstszym powodem odchodzenia graczy z sesji i zarzucania przez MG sesji jest fakt, że sesja im się nie podoba, że się w niej męczą, że nie mają o czym pisać, nie jest to ich klimat, coś nie gra pomiędzy graczami MG, mają różne oczekiwania i po prostu zwyczajnie nie bawią się dobrze.
Ogólnie powodów jest wiele, pomijam najbardziej skrajny przypadek osób, które bawi w sesji napisanie tylko pierwszego posta (to patologia, ale niestety wielu jest też i takich )

Tak więc przyczyn może być wiele i nie ma co się dalej męczyć, najlepiej wtedy zrezygnować.
Niestety zauważyłam, że ludziom trudno jest mówić prostą prawdę:
Nie chce mi się, nie podoba, to nie jest to czego oczekiwałem. Wtedy wymyślają naprawdę niesamowite wymówki (mam nawet kilku faworytów, którzy potrafią popisać się niesamowitą wyobraźnią wymyślając powody niepisania, zniknięcia itp)

Ciężko też jest formułować co mi się nie podoba, ciężko jest szczerze powiedzieć co się myśli o MG, sesji czy współgraczach, bo można kogoś urazić, obrazić. Można sobie wyrobić opinię marudy i malkontenta, albo osoby niesympatycznej. Dlatego ludzie albo znikają bez słowa, albo wymyślają najróżniejsze wymówki.
 
__________________
The lady in red is dancing in me.

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 02-02-2014 o 19:21.
Eleanor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem