Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2014, 18:45   #53
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
[DRAMA MODE:ON]

Bakcyl, zarzucasz mi kłamstwo?

Bo akurat jakiś czas temu chorowałam. Teraz zaś padł mi zasilacz w kompie. Przez obie te rzeczy moja aktywność w sesjach jest ograniczona. Ale wg. Ciebie to jest nieprawda, wymówka. Jestem więc godną pożałowania kombinatorką, tak? To chcesz powiedzieć?

[DRAMA MODE:OFF]
---
To wyżej to jest celowy chwyt erystyczny, jeśli ktoś nie zauważył.

Oczywiście moje oburzenie jest przesadą, udawaniem. Tak naprawdę mało mnie obchodzi, co inni o tej sytuacji pomyślą. Chcę jednak pokazać, jak łatwo jest kogoś zranić czy oczernić generalizując i rzucając oskarżenia bez pokrycia, za to z pełnym przekonaniem o własnej świętobliwości i nieomylności. Ludziom zdarzają się różne rzeczy, nie są przyspawani do forum czy sesji. Pamiętajmy o tym, i nie rzucajmy w bliźnich kamieniami z taką łatwością. Bo takie reakcje jak ta wyżej mogą się zawsze pojawić i będą - niestety - usprawiedliwione. Wypadki chodzą po ludziach i komputerach i nic, prócz zrozumienia i minimum ludzkiego zaufania, nie można na to poradzić.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 02-02-2014 o 19:20. Powód: rozjaśnienie intencji
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem