Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2014, 19:57   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Roześmiał się przyjaźnie widząc zmieszanie rozmówcy, większość ludzi uznałoby że się z niego wyśmiewa ale coś w jego minie zdawało się temu przeczyć. Nie było na jego twarzy nawet cienia wrednej satysfakcji po prostu radość z życia. Nigdy nie przejmował się tego typu szczegółami no i nadal rozluźniała go wypalona jakieś czas temu trawka.

- Andrew miło mi - Przedstawił się i z uśmiechem uścisną wyciągniętą rękę, jego uścisk był mocny i pewny, ale nie miażdżył dłoni.

- Z chęcią pójdę, nie mam teraz nic ciekawszego do roboty. Jaką muzykę będą grać? Jak chcesz to mogę w tej kwestii pomóc jestem profesjonalnym DJem w Rush Motion może słyszałeś o TechnoMenie? W każdym, razie zawsze mam odłożonych kilka utworów i potrafię się elastycznie dostosować do gustów publiczności - Rzucił ze śmiechem. Nigdy nie przepuszczał okazji żeby się zareklamować i zdobyć nowych fanów.


- Jak chcesz to niedaleko stąd jest całkiem dobra knajpka z chińskim żarciem właśnie stamtąd wracam. Bardzo sycące i rozgrzewające a do tego kaloryczne ale nie przesadnie tuczące co ważne gdy mamy taki klimat- Podpowiedział.

Od razu przeszedł na koleżeńską stopę. Nie miał w zwyczaju chować do ludzi urazy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-02-2014 o 11:22. Powód: uznałem że należy parę rzeczy poprawić
Brilchan jest offline