Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2007, 23:52   #69
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Minęło parę minut, w ciągu których Shiva, raz po raz zerkając na samochód policyjny, sprawdzała najnowsze informacje w Internecie. Westchnęła cicho. Nic ciekawego w sumie nie znalazła, ale dobrze się było upewnić, że wszystkie śmieci są na swoim miejscu.
"Heh coś mi mówi, że ten wypadek na autostradzie to przeze mnie. No chyba, że więcej lasek o tej porze jeździ na motorach w imprezowych ciuchach. Co tam! Mogą się odwalić, bo przecież kask założyłam. Dobra, trzeba zobaczyć czego chce Ventrasek..."
Z odrobiną smutku - jak zawsze - zamknęła laptopa opuszczając ukochany wirtualny świat. Leniwie wstała z motoru i odlożyła kask. Spojrzała krytycznie na maszynę. Cóż... drugi raz może jej już nie odpalić, bo trochę narozrabiała przy stacyjce, ale co tam! Przynajmniej nikt nie powinien ukraść motocykla, a Mike'owi zrobi sie dobrze w łóżku, to też nie powinien narzekać.
Wampirzyca zabrała teczkę z laptopem i lekkim krokiem skierowała sie do kamienicy. Zawahała się chwilę przy drzwiach, jednak stwierdziła, że "co jak co, ale do własnego domu pukać nie będzie", poprawiła odruchowo sukienkę i otworzyła drzwi. Weszła zawadiackim krokiem i rozejrzała się po holu, nawet nie wyglądał jakos tragicznie po tej strzelaninie. Shiva chwilę zastanawiała się jak obwieścić Shawnowi swoje przybycie, po czym krzyknęła tak, żeby było ją słychać w całym budynku.
- Kochanie! Wróciłam do domu! Gdzie obiad?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline