Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2014, 16:39   #110
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc radę Stanisław do Alphonsa Samuel pokiwał głową z miną znawcy

- Ano, też racji trochę ma mój papcio zawsze mawiał, że sperma mózg zalewa to człowiek nie myśli jasno i głupoty robi a ręką nie zawsze sobie można pomóc wystarczająco dobrze. Ty dodatkowo masz problem, że nie miałeś okazji przyzwyczaić się do ciała z naturalnymi pragnieniami tylko dostałeś je od razu w takim stanie i nie dziwę się, że jesteś zagubiony - Lekarz zawsze był bezpruderyjny i nie przejmował się zawstydzeniem pacjentów i rozmówców

- Jakbyś potrzebował odwiedzić "specjalistkę" to daj znać mam kilka zaufanych zdrowych i miłych znajomych. Mogę ci też pomóc, jeżeli ci brakuje szczegółowych danych na temat antykoncepcji to też mogę pomóc, niby prezerwatywa to nie taka skomplikowana sprawa, ale jednak trudniejsze niż się może wydawać. Po za tym są, Danchemiczne metody. May jest, co prawda Mistrzynią, ale możliwe, że nikt jej ich nie nauczył sądząc, że jest ze zbyt niskiego klanu żeby ktokolwiek się nią zainteresował? Chociaż czasami żałuje, że żadna mnie nie złapała na dziecko może życie by mi się szczęśliwiej potoczyło? Dobra, mam nadzieje, że nie uraziłem cię za bardzo jakbyś miał jeszcze jakieś pytania albo prośby to nie krępuj się wiesz gdzie mnie znaleźć - Poklepał młodego bohatera przyjaźnie po ramieniu i odszedł z Piasteńczykiem dając złotowłosemu okazje do samotnego przetrawienia nowo zdobytych informacji.

- W sumie masz racje, do miasta tylko półgodzinny piechotą, więc powinniśmy się wyrobić ze wszystkimi sprawunkami a spacer jest zdrowy nie chce żeby zaczęli mi liczyć za gaz - Przyznał Stanisławowi racje i ruszył z nim do kuchni.

Tam miał okazje obejrzeć kolejną z zabawnych scenek rodzajowych w wykonaniu Braci.

Kiedy już skończyli Samuel odezwał się do młodego - Starszy mówi, że z finansami mam się zgłaszać do ciebie, pomyślałem, że mógłbym przy okazji zakupów odzyskać wasze fundusze awaryjne - Powiedział, po czym powtórzył ofertę, którą przed chwilą dał Stanisławowi.

Wszystko był ustalone Syn Ziemi był gotów ruszać w drogę. Odruchowo zerknął na przechodzące z rąk do rąk zdjęcie i go zatkało

-Hej! ja ją znam! To jedna z dziewcząt uratowanych z leżą potwora. Mówiłem wam że była w tej grupie Piastanka i to właśnie ona, rozumiem że to jej szukaliście?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-02-2014 o 17:36.
Brilchan jest offline