Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2014, 13:23   #27
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Caria, uplasowana pod ścianą sąsiedniego budynku, z ciekawością obserwowała akcję.

Oczywiście nie zamierzała ani walić w drzwi, ani tym bardziej wybijać okna – nie była nawet pewna, czy mieli uprawnienia do dewastacji czegokolwiek. Na pewno nie mieli.

Kiedy jej nowi towarzysze zdemolowali już połowę siedziby szwaczki, złapała się za głowę .
- Widziała pani? – zagadała do jednej z karczmarek, sprzedającej płócienne chustki, zapaski i nieco pokraczne lalki uszyte z resztek kolorowych tkanin. – Oddałam tam moją najlepszą halkę do naprawy, teraz jak nic jej nie odzyskam.. Taka dobra halka… Co im ta biedna szwaczka zawiniła? Ona tam w ogóle jest? Nie wiecie? Może bym jakoś inaczej moja halkę mogła odzyskać…
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline