Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2014, 19:05   #14
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Czyli to gracze tworzą narrację? Czy odpowiadają jedynie za swoje postacie i deklarują, a o reszcie decyduje MG?
Odpowiadają za narrację... ze strony swoich postaci. Gracze mają sporą swobodę w kreowaniu świata. Nie przesadzajmy jednak, nie wyciągną nagle 10 sztuk AR-15 z celownikami kolimatorowymi z gruzów koło biedronki, ani trzech wózków sklepowych z żarciem zdatnym do spożycia. Ale nie mają do mnie biegać z pytaniem, czy znajdą jakiś pręt/kawałek szkła/stare kalesony/teflonową patelnię czy co tam jeszcze. Ja jako MG nakreślam główne, ważne punkty w opowieści, cała reszta to wasza zabawa.

Jako MG postaram się znaleźć zasadę złotego środka, chciałbym nie ingerować za dużo w rozgrywkę, ale to nie znaczy, że nic nie będę robił jak akcja stanie w miejscu, bo np. już 3ci tydzień, zakopani w piwnicy nie będziecie mogli z niej wyjść


Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Ta sesja będzie o umieraniu?
To ma być taka Neuroshima w kolorze rdzy, gdzie przetrwanie nie istnieje, a sesja skupia się na umartwianiu postaci i beznadziejności?
Oj, nie uprzedzajmy faktów. Jakby było o umieraniu to bym zrobił sesje na w szpitalu na oddziale onkologicznym... Hmm, kurcze, pasuje

Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Coś w tym stylu?

Coś w tym stylu

Sesja będzie zależeć tylko i wyłącznie od graczy. Chcą się umartwiać i zdychać z głodu? Może to być opowieść o szukaniu pistoletu i tego jedynego naboju, bo za bardzo się podciąć sobie żyły (jeszcze wda się zakażenie ;O), nie mam wpływu na motywacje waszych postaci. Ale może też ruszą gdzieś tyłki, bo mają gdzieś głęboko zaprogramowaną potrzebę życia i walki o przetrwanie?

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Na pewno. Po 3 dniach ekspozycji wszyscy tzw. żywi są już chodzącymi trupami umierającymi w męczarniach na chorobę popromienną, jeśli wystawią nos poza kryjówkę

Nuclear fallout - Wikipedia, the free encyclopedia

No, chyba że sesja będzie całkowicie w bunkrze
Zależy gdzie ten opad spadnie
 
Revan jest offline