Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2014, 15:39   #112
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Lin wzruszył ramionami.
- Może bajki, a może prawda, w Youming żyją Rzeczy... A za cnotę każdej z moich sióstr nie zamierzam odpowiadać. Najwyżej Stach weźmie ślub... lub będzie musiał sięukrywać. Proponuję Punt - potem do środka weszła Shieska i poprosiła herbatę.
Tymczasem Alfonse bladł i czerwieniał na przemian, przez co jego skóra przybrała w końcu dziwny, różowawy odcień.
- Wy się nie nabijacie ze mnie, prawda? Ja naprawdę mało wiem o dziewczynach. Nasza matka umarła gdy byliśmy bardzo młodzi, a ojciec opuścił nas jeszcze wcześniej. Potem stałem się... stałem się zbroją. Gdy odzyskałem ciało, przesz półtora roku powracałem do zdrowia. Nie miałem na to wszystko czasu, a teraz... - spojrzał się groźnie na Staśka - Ale do domu publicznego nie pujdę w żadnym wypadku. Gdyby May się dowiedziała, to pękłoby jej serce. Myślicie, że powinienem ją zabrać na ten nowy film, o "Stalowym Alchemiku"? To będzie dziwne przeżycie

Potem podcczas rozmowy o kobietach i podobnych sprawa, Shieska popatrzyła na braci.
- Pracowała u madam Christmas? Znaczy się ona jest... i ci mordercy na nią polowali? Tylko czemu zaatakował ją w kanałach? Tylko tam przecież grasował potwór! Co on ma do seryjnego zabójcy polującego na Piasteanki.
- Podziemia Central City skrywają wiele tajemnic. A wy nie zapomnijcie o naszej umowie. - rzekł Lin na odchodnym.

Gdy dojechali do Devils Den, był tam Herman i Tony, przywódca Greedowców, nietoperzołak. Przed nimi na tacy znajdowała wielka porcja skrzydełrk.
- [i] Mówię ci, zamiast nas tworzyć, powinni zrobić coś, żeby te skrzydełka naprawdę można było nazywać bawolimi. Cześć Pero, ty stary kundlu. I samie, cholerny konowale? A ten dzieciak to kto?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 07-02-2014 o 18:13.
Slan jest offline