Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 19:45   #104
Kokos
 
Kokos's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znany
Łysy zrobił dziwny grymas przypominajacy uśmiech. Ponieważ rzadko to robil wyglądało to dość komicznie zwłaszcza z osmolonym od wybuchu futrem. Wzruszył ramionami - Roogiii akhhhwoookr hittthr rakaaakat oghhh (Bardziej niż ja znów ucierpiała moja duma)- zarechotał. Wziął manierkę od Nimroda, pociągnął solidny łyk - Drroogg ajhhhaaa ikkk (Dobra odpalaj, zobaczymy co to potrafi) -. Statek uniósł się triumfalnie, kharn chwycił joystick i puścił serię z działek w stronę szturmowców znajdujących się na płycie ladowiska. -"Ciekawe co King zamierzał zrobić z oficerem... - kontrolka odpowiadającą za otwarcie trapu zmieniła kolor z zielonego na czerwony, -"Już wiem co...". Puścił kolejną serię w stronę płyty i znajdującej się na niej żołnierzy imperium, dioda znów zmieniła kolor.

-Neerhhhh khharrkk nihhjroo abdakkk! ( Nimrod nie oszczędzaj tego pudła!). Wookie włączył urządzenie namierzające i wydał komputerowi polecenie by załadował ładunek sejsmiczny do luku...
 
__________________
Jesteśmy otoczeni?! To Świetnie! Możemy atakować w każdym kierunku.
Kokos jest offline