Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 23:36   #9
CaveSoundMajster
 
CaveSoundMajster's Avatar
 
Reputacja: 1 CaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłośćCaveSoundMajster ma wspaniałą przyszłość
Hm, cholera, znowu muszę się zgodzić z bakcylem Nawet teksty w publikacjach naukowych, jakkolwiek byłyby trudne, wyraźnie porządkuje się graficznie. Literatura piękna może być ciągiem, ale teksty użytkowe są... użytkowe. Nie oznacza to mniejszego wysiłku w lekturze - czasem nawet zachęca do większego, bo łatwo można zajrzeć wstecz jak się czegoś zapomniało, porównać. Forma jest tak samo ważna jak treść. Oczywiście, od strony zdjęć i grafik o formę zadbałeś

Mimo to doceniam ogrom wysiłku, przeczytałem wstęp (pierwsze trzy akapity) i mi się podobał

Reszty na razie "nie chcę - nie czytam".
 
CaveSoundMajster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem