Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2014, 22:31   #27
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
- Trzeba się pośpieszyć... racja. Lepiej jak się na chwilę rozdzielimy - mruknął Damian, choć widać było, że nie specjalnie mu się to podobało. Widać miał teraz podobne nastawienie co Ester. - Dobra Victor. Zaufajmy sobie na chwilę, co? Dasz mi ten samochód, pojadę po naszą matkę i brata, a wy po Angie, naszą młodszą siostrę w sensie. Chodzi do szkoły jeszcze. Daj mi tylko adres i...
Samochód zahamował ostro, zbyt mocno nachylono Damian wylądował niezgrabnie z przodu samochodu, głową w dół, Victor pochwycił ją i docisnął mocniej do podłoża.
- Za jak głupiego mnie masz szczylu?! Może pojedziesz spotkać się z Olafem i razem opierdolicie mnie u Thundera?! Powiecie jak to cudem odzyskaliście kasę, ale przypłaciliście to wolnością siostry i do kryjówki zamiast trzech osób zwali się trzydzieści morderców! Zaufajmy sobie?! Świetnie to u was w rodzinie działa! - warknął nie dając za bardzo Damianowi możliwości odpowiedzenia.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline