Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2014, 22:54   #22
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Potem muszę każdemu z osobna tłumaczyć różnice i wyjaśniać, że nie jestem jakimś zbrodniarzem, i to mnie już zwyczajnie męczy
Hm. Z kolejnego Twojego posta przebija ten sam "żal" jak to ludzie cię nie rozumieją i źle traktują. To nie pierwszy temat, w którym się na to skarżysz...(ostatnio było to "że nie są asertywni").

Więc może problem nie w definicjach, tylko tym, jaką osobą jesteś, jakie masz podejście do współgraczy i jak jesteś odbierany? Może po prostu wkurzasz swoich kompanów? Jeśli masz taki stosunek do innych, jaki prezentujesz na 4um, to w sumie się nie dziwię...

Cytat:
Zostawili mnie, żebym zdechł
Z doświadczenia i opowieści wiem, że taki los spotyka prawie zawsze postacie, które są po prostu w drużynie nielubiane - przez postawę gracza, a nie z powodów fabularnych*. Może to jest coś, nad czym się warto zastanowić, czemu cię koledzy wyrolowali, zamiast zasłaniać się definicjami i argumentami i szukać usprawiedliwienia w regułkach?


*bo fabularnie z nielubianą postacią się ciągle "drze koty" ale raczej nie traktuje "z buta" jeśli gracz jest w porządku
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 09-02-2014 o 22:57.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem