Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2014, 15:14   #115
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Podczas dyskusji z Allem
- Chyba macie rację, ale nie zabiorę jej na film o pani generał. Nie spotkały się właściwie, a jeśli Mistrzyni coś źle zinterpretuje i ją wkurzy jeśli się kiedyś spotkają...Świat pewnie nie widział takiej draki. - Pokręcił głową To nie o to chodzi. Wiedza zdobyta z książek się nie liczy. Potrzebuję, żeby ktoś mi pomógł w takich sprawach, jak taniec i poezja, tylko one nie rozumieją. Postaram się poszukać innych... nauczycieli

W kuchni
Shieska przysłuchiwała się rozmowie Sama i Stacha, robiąc coraz większe oczy, aż w końcu zapytała.
- Znaczy się, to było tylko badanie? Znaczy się, nic się nie wydarzyło? Znaczy się, to nie moja sprawa i mi to kompletnie nie przeszkadza i to, co się wydarzyło, choć się nie wydarzyło, było bardzo piękne. Chyba już pójdę - rzekła i wyszła

W Devils den
- Jak to sprawy między wami, to ja znikam - Herman wziął garść skrzydełek, zapalił stare cygaro i wyszedł
- Siostra Sama poluje na was? Co wy Piastanie jesteście tacy swarni? Pewno są z twojej wsi i to jakaś kłótnie o gruszkę? Czy to twoi kuzyni? A siora to od strony matki? Bo Xingijkę, to łatwiej wypatrzyć. Perra za cholerę nie wiem kto okradł, ale mamy teraz pewne problemy... w sumie się przydacie, bo mam do was pewną sprawę... Stara znajoma Greeda, Srebrny Lis się zwała, wróciła do miasta. Wiecie, to ten włamywacz sławna. Tyle, że rzuciła szefa dawno temu. Tylk9 zabrała mu ponoć coś cennego.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 11-02-2014 o 18:55.
Slan jest offline