Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2014, 00:43   #11
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cechy charakteru nie powinny mieć wpływu na mechaniczny aspekt umiejętności i odwrotnie. Ktoś może być introwertykiem i mrukiem, ale równocześnie także niezgorszym erudytą. I w razie konieczności - potrafić się wysłowić. Ktoś może być towarzyski i wygadany, ale wszyscy mogą go olewać.
Nie mam zamiaru zagłębiać się w meandry psychologii. Jak ktoś napisze, że jego postać niewiele mówi, ale jak już coś rzeknie to opadają wszystkim gęby, to jak najbardziej jestem w stanie to zaakceptować. Jak napiszę, że gębą mu się nie zamyka, ale plecie takie farmazony, że już dawno przestano go słuchać, też nie będzie problemu.

Chodzi po prostu o to, by potem nie było zawodu, że przecież opisywał, że jego chłop wygadany, sympatyczny i ludzie chętnie z nim przebywają, a potem nagle okaże się, że mechanicznie niewiele z tego wychodzi.

Cytat:
To może lepiej od razu sprecyzować, kto jest potrzebny..
Czarodziej ognia, oczywiście. A tak na serio to przyda się każdy. Po prostu dla przyjemności wszystkich lepiej będzie jeśli postacie będą się choć trochę różnić, dlatego w porę informuję, że jednej profesji jest już całkiem dużo. To chyba dobrze, że informuję, nie? Bo nie do końca rozumiem w czym jest problem. Wydaję mi się, że dla graczy też atrakcyjniej jest, gdy nie są "wojownikiem numer 3" tylko mogą przysłużyć się czymś, co potrafi tylko ich postać.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 12-02-2014 o 01:30.
Tadeus jest offline